KAMPANYAMIZSONAERMİŞTİR3.jpg (53 KB)

Sıralama seçin
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ


Sevgililer günü de diğer tüm özel günler gibi insanların sevgilerini paylaşmak için yaşatmaya devam ettikleri günlerden biridir. Her yıl Şubat ayının 14’ün de birçok ülkede kutlanan özel bir gündür. Kökeni Antik Roma’ya kadar dayanan bu özel gün, insanların birbirlerine hediyelere alarak, güzel sözler söyleyerek sevgilerini belli ettikleri bir gün olarak karşımıza çıkar. Bu özel günde insanlar birbirlerine hediyeler alarak kartlar göndermektedirler. Tahminlere göre bu hediye kartları yaklaşık 1 Milyarı bulmaktadır. Bizde Linenya olarak, sevgililer günü hediye seçimlerinizde sizlere yardımcı olmak için bir kategori hazırladık. Sevgiliye hediye fikirleri için bu kategorimiz özel olarak özenle hazırlandı.  Bu kategoride ihtiyaçlarınız için pijama takımları, iç giyim ürünleri, bornoz takımları bulabilirsiniz. Aldığınız hediyelerinize yazacağınız, sevgiliye güzel sözler hediyelerinizi daha da anlamlı yapacaktır. Pandemi nedeniyle evde geçirmek isteyeceğiniz bu sevgililer gününde, en büyük hediye seçenekleriniz pijama takımları olabilir. Evinizde rahat ve konfor içinde bir sevgililer günü geçirmeniz için en şık pijama takımı bayan modellerimiz ve en rahat erkek pijama takımı modellerimiz sizler için bu kategori altında toplandı. Kökü yüz yıllar öncesine dayanan bu özel günde sizde sevgililerinize, eşlerinize hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz.

 

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Değer verdiğimiz insanlara özel günlerde hediyeler almak, güzel sözler söylemek insanları her zaman mutlu eder. Bu mutluluğu paylaştığımız en özel günlerden biri de 14 Şubat sevgililer günü olarak karşımıza çıkar. Mutluluğun yanında hediye seçimleri insanlar için her zaman kolay olmamaktadır. Sevdiklerimize her zaman özel hediyeler seçmek isteriz. Sevgimizi belli etmenin en güzel yolu olan hediyeleşmek, zaman zaman zorlayıcı olabilir. İnternet sitemizde hazırladığımız Sevgililer Günü Özel kategorimiz ile sizlere hediye seçimlerinizde yardımcı olmak istemekteyiz. Firmamızın sizlere hizmet verdiği tüm kategorilerden özenle seçerek hazırladığımız, sevgililer günü özel kategorimizde, gecelik-sabahlık seçeneklerinden, iç giyime, pijama takımlarından bornozlara çeşitli yelpazede ürünler bulmanız mümkün. Hediye alacağımız kişinin ihtiyaçlarına hitap edecek ürünler, karşımızdakileri daha da mutlu edebilecek seçeneklerdir. Eşinize rahat bir pijama takımı almanız, onu hem mutlu edecek hem de rahat ve konforlu zaman geçirmesine yardımcı olacaktır. Her zaman kullanılan iç çamaşırı gibi klasik ihtiyaçlar hediye seçenekleriniz arasında kendine her zaman yer bulabilir. Alacağınız hediyeler kalitesi, özenli tasarımı ile hem sizi hem de sevgilinizi, eşinizi mutlu edecektir. Bu kategorimiz içinde bulunan fantezi iç giyim de tabi ki hediye seçenekleriniz arasında.

 

EVDE SEVGİLİLER GÜNÜ

Dünyamızı etkisi altına alan pandemi nedeniyle, artık evlerimizde daha çok vakit geçirmekteyiz. Özel gün kutlamalarımızı, evlerimizde yapmaktayız. Bu sevgililer günü de yaşadığımız pandemi nedeniyle evimizde geçirmek isteyeceğimiz özel günlerden biri haline geldi. Sevgimizi paylaşacağımız bu özel günde, evimizde geçireceğimiz zamanın rahat bir zaman dilimi olmasının hepimizi mutlu edeceğini düşündük. Bu sevgililer gününde evimizde rahat zaman geçirirken pijama şıklığı yakalamaya ne dersiniz? Eşinize, sevgilinize alacağınız pijama takım modelleri, evinizde geçireceğiniz zamanın daha da rahat ve konforlu hale gelmesine yardımcı olabilir. Rahatlığın yanında özenle tasarlanan modellerle bu özel günde evinizde de şıklığınızı sürdürebilirsiniz.  Özenle seçtiğimiz kadın pijama takımları, erkek pijama modelleri sizleri internet sitemizde bekliyor. Şık tasarımları, göz alıcı baskıları ve her zevke, her tarza uygun modelleri ile her bütçeye uygun hediye seçeneklerimiz sizler için Linenya.com ‘da satışta. Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek, bu özel günde onlara özel olduklarını hissettirmek istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

 

 

The name where you want to jump
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.