linenya


Ev Tekstili, İç Giyim, Çorap, Pijama, Plaj Giyimi, Bebek Giyim ve Tuhafiye kategorilerinde 1980 yılından bu yana hizmet veren ve bir aile şirketi olan Pınar Tekstil Tuhafiye İnşaat ve Pazarlama Ltd. Şti. “LİNENYA” markası ile kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutma ilkesi ile birlikte e-ticaret satışlarına 2018 yılı itibariyle başlamıştır. 


"Linen"

Keten kumaşı, çarşaf, iç çamaşırı anlamına gelen linen 38 yıldır yaptığımız işi tanımlayan sade ve güzel bir kelime aslında. Yaptığımız iş, pamuk, keten vb gibi ham maddeler kullanılarak oluşturulan ipliklerden elde edilen ürünlerin satışı olarak özetlenebilir.


LİNENYA” markası linen kelimesinden türetilmiş, ev tekstili, iç çamaşırı, çorap, pijama, plaj giyimi ve bebek giyim kategorilerinde yer alan ürünlerin bulunduğu muhit, bölge ve mağaza düşüncesinden meydana gelmiştir. 38 yıllık ürün, moda, desen ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti tecrübemizi e-ticarete taşımaya karar verdik. Yıllardır süregelen istikrarımızı e-ticaret platformunda da sürdürüp Pınar Tekstil geleneğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ikinci ve sonraki nesillerde de devam ettirmeye kararlıyız. 

Her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatta kullanıcılarına sunmanın yanında bilinçli kullanım için gerekli birçok bilgiye de yer vermektedir. linenya.com'a dilediğiniz yerden ulaşarak fırsatları yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz. 

Hızlı Teslimat

linenya.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Saat 15:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir ve 24-72 saat içinde adresinize ulaşır.  

Güvenli Alışveriş

linenya.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve linenya.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir. 

linenya.com'dan vereceğiniz siparişleriniz Pınar Tekstil Tuhafiye İnşaat ve Pazarlama Ltd. Şti. güvencesi altında faturalı bir şekilde adresinize teslim edilir. 


Ücretsiz Kargo ve İade

linenya.com'dan yaptığınız alışverişler içinde, değişim/iade işlemleri için de, kargo ücretlerini biz öderiz! 

30 Gün İade

linenya.com'dan satın aldığınız ürünleri, ambalajını açmadan, 30 gün boyunca iade edebilirsiniz.

Sağlığınızın her şeyden önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, iç giyim ürünlerinde yasalar ve hijyen kuralları gereği değişim yapamamaktayız. 

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen linenya.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Instagram, Facebook, Twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. 

 

Keyifli alışverişler dileriz.