Hakkımızda
Pınar Tekstil 1980’li yıllarda “Seyyar Toptan Satış” ismiyle ticaret hayatına başlamıştır. Sürekli gelişen bir yapı içerisinde olan firmamız, 1995 yılında 16 metrekare mağazada kurumsal yapısına kavuşmuştur.
 

Pınar Tekstil, toptan satış sektörüne dantel ipi ile başlamış olup; ilerleyen yıllarda tuhafiye, yün, hırdavat, havlu, ev tekstili, çorap, çamaşır ve çeyiz gruplarının yanı sıra pijama çeşitlerini de ürünlerine ekleyerek faaliyet alanını sürekli olarak genişletmiştir.

 

Firmamız 1996 yılı itibari ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bu yıldan itibaren ürün gamına bebe ve çocuk giyim, mayo, ayakkabı, eşarp gibi farklı ürün gruplarını ekleyerek büyümeye devam etmiştir. Çok çeşitli ürün gamını, seçkin marka ve ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunarak, müşteri memnuniyeti hedefiyle sektöre yön veren firmalardan biri haline gelmiştir.

 

Pınar Tekstil, toplamı 200 m² ile 450 m² arasında değişen 4 cadde mağazasının yanında 3500m²’lik bir toptan mağazasında, yaklaşık 80 çalışanıyla Kocaeli merkezli tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

 

Firmamız 40 yılı aşkın birikim ve tecrübesini www.linenya.com adresiyle internet mağazacılığı ile birleştirmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.