Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal halinin bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesi şartları olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun uygulamaları esastır.

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. (Tadilat görmemiş, kirlenmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış, hasar görmemiş vs. Aksi halde iade ve değişim talebiniz kabul edilmeyecektir.) 

Her türlü boxer, külot, slip modelleri vb alt grup ürünlerde, silikon ürünlerde paketi açılmış çoraplarda ve kozmetik ürünlerinde sağlık önlemleri dolayısıyla iade yapılmamaktadır.

Hiçbir üründe değişim bulunmamaktadır.

Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.

Size ulaşan ürünün kusurlu veya firmamız tarafından hatalı gönderim olduğunu düşünüyorsanız bu durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade işlemi yapılacaktır.

İadelerinizi sitemizden siparişlerim bölümünden iade kaydı oluşturup size iletilen kod ile birlikte Yurtiçi kargo veya PTT Kargo firması ile yollayabilirsiniz. İade kaydını siteden oluşturmadığınız takdirde iadeniz kabul olmayacaktır. İade kodunu aldıktan sonra 14 gün içerisinde iadenizi bize göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo şirketleri dışındaki diğer firmalarla yapılan iadelerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

Siparişimi Nasıl İade Edebilirim ?

  • Sitemizdeki siparişlerim bölümünden iade talebi oluşturunuz.
  • İade kaydını oluşturduktan sonra size iletilen takip kodunu kaybetmemeniz gerekmektedir.
  • Kargo firmasına takip kodunu ilettikten sonra iadeniz onaylanmış olacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünleri " Sanayi Mahallesi, Çarşı Yapı İş Merkezi B Blok No:31/32, 41040 İzmit-Kocaeli " adresimize gönderebilirsiniz.

İadeniz öncelikle Pınar Tekstil müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.

İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.