KAMPANYAMIZSONAERMİŞTİR3.jpg (53 KB)

Sıralama seçin
Toplam 223 ürün görüntüleniyor.

Babalar Günü

 Her sene haziran ayında herkesin aklına mutlaka gelen sorulardan bir tanesi ‘ babalar günü ne zaman ?‘ bir diğeri ise ‘babalar günü hangi Pazar ? Babalar günü dünyanın birçok ülkesinde haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan özel bir gündür. Amerika’da bir gazi kızının anneler günü varken neden babalar için özel bir gün olmadığını sorgulamasından ortaya çıktığı söylenir. 6 çocuğunu yalnız büyeten babası için bir kutlama planı yapan kız babasının doğum gününde kutlama planlar fakat hazırlıkları yetiştiremeyince kutlamalar Haziranın sonuna kalır. Babalar günü tarihte ilk kez 19 Haziran 1910’da Washington’da kutlanır. Amerikadan çıkan bu özel gün bütün dünyaya yayılarak babalar için kutlanan bir gün olarak hayatımızdaki yerini almıştır. Bu yıl babalar günü hangi gün sorusun cevabı ise 20 Haziran, Her sene Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutladığımız babalar gunu, babalarımıza olan sevgimizi paylaşmamız için ortaya çıkan bir gündür. Hayatlarımızda büyük desteği olan babalarımıza kendini 1 günlüğüne de olsa özel hissettirmek için küçük sürprizler yapabilirsiniz. Sevdikleri, ihtiyaçları olan ürünleri hediye almak her zaman en kolay yol olsa bile her zaman karşımızdakini mutlu etmeyi başarır. Babalarımızı bu özel günde en kıymetli hissettiren asıl duygu ‘Baba’ olmanın gururu ve sevincini hissetmeleri olacaktır. Kendilerini özel hissedecekleri o gün hem onları hem de bizleri mutlu etmeye yetecektir.

 

Babalar Günü Hediyesi

Her sene haziran ayının sonunda babalar günü için küçükte olsa hazırlıklar yaparız. Ve her sene aynı dönemde hepimiz hediye telaşına düşeriz. Senede bir günde olsa hayatımızda emeği büyük olan babalarımızı mutlu etmek için hepimizin aklına ilk gelen seçenek babaya en güzel hediye almak olacaktır. Babalarımıza yılın onlar için en özel günlerinden biri olan babalar gününde, hediye seçmek zaman zaman zor olabilir. Babalar günü hediyesi seçmenin en kolay yolu, hediye alacağımız kişinin hobilerini, zevklerini bilmek olsa da, bir seçenekte ihtiyaç duydukları ürünlerin hediye olarak alınmasıdır. Manevi değeri olan hediyeler insanları çok etkilemektedir. Babanıza ve kendinize alacağınız aynı model bir babalar günü pijama hediyesi, babalar gününde babanızı oldukça etkileyecektir. Yeni baba olmuş eşiniz için ona baba olduğunu hissettirmek için manevi değeri daha yüksek olan bu tür hediyeler bu özel günü daha mutlu geçirmelerine neden olacaktır. Hediye araç olsa da hepimizin amacı babalarımızı ya da eşlerimizi mutlu etmek olacaktır. Onların bizim için ne kadar kıymetli olduklarını hediye ile anlatmak zor olsa da, alacağımız bir hediye söyleyeceğimiz birkaç güzel söz babalarımızın mutlu olmalarına yetecektir. Babaya en güzel hediye kıymetli ve değerli olduğunu hissettirmek olacaktır.

İlk babalar günü hediyesi 

Babalar günü her baba için özel olsa da, ilk kez babalar günü kutlayacak babalar ve baba adayları için daha da özel olacaktır. Eğer yakınlarınızda bu sene ilk kez babalar günü kutlayacak olan yakınlarınız var ise sizin de aklınıza ‘ilk babalar gününde ne yapılır’ sorusu düşecektir. Yeni tanıştıkları bir duygu olan baba olma duygusu bu günde onları daha da heyecanlandırıp mutlu edecektir. İlk kez kutlayacakları Babalar günü özel olarak hayatlarındaki yerini alacaktır.  Her konuda ilkler çok özel olduğu gibi ilk babalar günüde hem babalar için hem de babalar gününü kutlayacaklar için özel olacaktır. Eşinize, abinize ya da etrafınızda yeni baba olacak birine hediye almak onları bu özel günde çok daha mutlu yapacaktır. Babalar gunu suprizleri hazırlamak zor olsa da sonunda mutluluğu paylaşmak hepimize iyi hissettirecektir. İlk babalar gününü unutulmaz kılmak için hediye seçmekte daha zor olacaktır. Baba olduğunu hissettirmek için seçilebilecek hediyelerin başında baba ve çocuğa ortak alınabilecek hediyeler gelmektedir. Aynı desenden hem babaya hem de çocuğa alınacak bir pijama takımı şık ve anlamlı bir hediyedir. Pijama da olduğu gibi plaj ürünlerinde de baba ve çocuk için tasarlanmış ürünler bulunmaktadır. Ya da babaya özel tasarlanmış hediyeler de o gün için anlam yüklü hediye seçenekleridir.

 

Linenya Babalar Günü

Bizlerde babalar gününde yanınızda olabilmek için özenle çalıştık. Babalar günü hediye fikirleri vermek, ‘babalar günü hediyesi nereden alınır?’ Sorusunun cevabı olabilmek için Babalar Günü Özel kategorimiz sizin için hazır. Sizde babalar günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyor iseniz, kategorimizi inceleyerek en avantajlı fiyatlarla babalar günü hediyenizi bulabilirsiniz. Pijama takımları, iç giyim ürünleri ve yaz aylarında plajda babaların ihtiyacı olabilecek her şey bu kategoride. Babalar gününe özel indirimler ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.