Toplam 1129 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16

ÖREN BAYAN.jpg (81 KB)

ÖREN BAYAN / MADAME TRİCOTE PARİS

Türkiye'nin en büyük iplik üreticilerinden olan Ören Bayan, 1968 senesinden itibaren Türkiye pazarında kendine önemli bir yer edinmiştir. 2004 yılında Madame Tricote Paris olarak Fransa pazarına giren marka, tüm dünyada 50'den fazla ülkede satılmaktadır. El örgü ipi, dantel ipi ve dikiş ipi çeşitleri bulunan markanın, onlarca modelde yüzlerde renk seçeneği bulunmaktadır.

   Ürettiği tüm ürünleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Örenbayan 1968 yılından beri Türkiye’de oldukça kaliteli üretim yapmaktadır. 50’den fazla ülkede satış yapan marka yurt dışında da oldukça tercih edilmektedir. 10larca model ve 100lerce renk seçeneği olan Örenbayan hem örgü ipi hem de dantel ipi çeşitleri ile müşterisine kaliteli ürün garantisi vermektedir. Örenbayan ipleri ile hayal ettiğiniz bütün ürünleri yapabilirsiniz. En uygun ip çeşitleri sadece bir tık uzağınızda. Ören Bayan markasına ait onlarca modelde yüzlerce renk seçeneği ile Linenya’da güvenle alışveriş yapabilir, en uygun fiyat avantajı ile kaliteleri ürünlere ulaşabilirsiniz

Ören Bayan İp Çeşitleri

  •  Amigurumi bebek örmek için Örenbayan Madame Cotton onlarca renk seçeneği ile hayal ettiğiniz projeleri yapmanıza olanak sağlar. %49 pamuk içeriği bebekleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. 

  • Ören Bayan Maxi %100 merserize pamuk içeriği ile dantel işleriniz daha yumuşak bir yapıya sahip olabilir!

  • Yumuşak yapısı ile Ören Bayan Kristal lif örmeniz için en uygun ip seçeneklerinden biridir.

  • Ören Bayan markasının en popüler ip çeşitlerinden biri olan Dora, akrilik içeriği ile patik ve kıyafet örgülerinde oldukça çok tercih edilmektedir.

  • %100 Merserize pamuktan üretilen Ören Bayan Camilla, hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanıma uygun olacaktır. Amigurumi oyuncak örmek için de tercih edebileceğiniz bir ipliktir.

  • Ören Bayan Tanja ve Ören Bayan Tanja Batik sonbahar, kış ayların da atkı, bere, eldiven gibi örgüleriniz de tercih edebileceğiniz %100 akrilik içeriğe sahip, hem şiş hem de tığ ile kullanıma uygun bir iptir.

  • %10 yün ve %10 Moher içeriğe sahip Ören Bayan Angora ip çeşitleri kış aylarında kullanıma uygun bir ipliktir. Hafif tüylü bir yapıya sahiptir ve örgülerinize doğallık katar. 

  • Ören Bayan Koton perle 199 farklı renk seçeneği ile Kanaviçe, Antep İşi, Tel Kırma (Bartın İşi), İğne Oyası gibi bir çok el nakışında kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.