1.jpg (131 KB)2.jpg (135 KB)

Sıralama seçin
Toplam 292 ürün görüntüleniyor.
4 Adet
10 Adet

OKULA DÖNÜŞ / BACK TO SCHOOL KAMPANYASI


Okullar açılıyor! Yaz tatili boyunca enerjisini toplayan çocuklar ve gençler için okula dönüş zamanı geldi çattı. Okula dönüşün başlamasıyla ebeveynleri ve öğrencileri tatlı bir telaş sardı. Yeni eğitim döneminin başlamasıyla her yaş ve cinsiyete uygun okula dönüş malzemeleri alışverişinizi Linenya’dan okula dönüş indirimi ile uygun fiyata yapabilirsiniz. Linenya okula dönüş indirimleri bu sayfada sizi bekliyor. Siz de okul ihtiyaçları için Linenya’yı tercih edip alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz.

OKULA DÖNÜŞ / BACK TO SCHOOL MALZEMELERİ


Çamaşır, pijama takımı, çorap ve ev tekstili gibi ürünler yalnızca çocuklar için değil, lise çağı hatta üniversite öğrencileri için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Çamaşır kategorisi altında her yaş ve cinsiyet için iç çamaşırı ve pijama takımı yer alırken ev tekstili kategorisi altında bornoz, çarşaf, havlu ve nevresim takımı gibi zamansız kullanılabilecek ürünler yer almaktadır. Back to school kampanyası içerisinde yalnızca öğrenciler için değil öğretmenler ve veliler için de kurtarıcı ürünler yer alıyor. Linenya okula dönüş kampanyası ile karşınıza çıkan ürünleri linenya.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken istediğiniz markayı ve modeli seçip sepetinize eklemek. Okula dönüş alışverişi Linenya sayesinde işte bu kadar kolay!

OKULA DÖNÜŞ / BACK TO SCHOOL KAMPANYA FIRSATLARI


Okula dönüş / back to school kategorimizde sizlere sunduğumuz ürünler Fiesta, Roly Poly, Berrak, Aydoğan, Papatya, Anıt gibi çeşitli markalara aittir. Bu ürünleri Okula dönüş kampanyası sayesinde en uygun fiyatlara erişebilirsiniz.
Linenya back to school / okula dönüş kampanyası içerisinde yer alan ürünlerden dilediğinizi öğrenciler ve öğretmenler için okula dönüş hediyesi olarak da alabileceğiniz pijama takımı, ev tekstili ürünleri, çamaşır ve çorap ürünleri, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleriyle Linenya’da.  Acele edin, fırsatları kaçırmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.