Kadın Pijama

Sıralama seçin
Toplam 296 ürün görüntüleniyor.

KADIN PİJAMA TAKIMLARI

 İnsanların birçoğunun en sevdiği aktivite olan uyumak için, pijama olarak adlandırdığımız giysiler üretilmektedir. Pijamalar en rahat şekilde uyumamız ve dinlenmemiz için tasarlanmaktadır. Rahatlığın yanında şıklığınızı korumanız içinde farklı pijama modelleri üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Farklı kumaşlar kullanılarak da pijama modelleri üretimi yapılmaktadır. Rahat kumaşlar kullanılarak uykunun en konforlu halini kullanıcılarına sunmaya çalışan markalar, kadın pijama takımı için kumaşlarda renk, desen farklılıkları ile üretim yapmaktadırlar. Hem rahatlığı hem de tasarımlardaki farklılıkları ile pijamalar kadınların en sevdikleri ve keyifle giydikleri parçalar olarak hayatlarımızdaki yerini almıştır. Gün içerisinde özenle giyip hazırlanan kadınlar bu şıklıklarını gece de sürdürebilmek için pijama alışverişine de özen göstermektedirler. Kadınların bu isteklerini karşılamak, onlara istediklerini vermek isteyen markalar ise çeşitli model ve desen farklılıkları ile kadınların karşılarına çıkmaktadırlar. Pijama koleksiyonu içerisinde üretilen bu ürünler, kadınların ev giyimindeki en büyük yardımcıları da olmaktadırlar. Pijama takımları, ev kombinlerini tamamlayacak parçalar bu kategori de üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

 

EN RAHAT PİJAMA TAKIMLARI

 Kadınların giyim tutkusunun devam ettiği kategorilerden biri olan pijamalar, farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadırlar. Her gece ve giyildikleri her anı en rahat ve en konforlu sunmak için tasarlanan pijamalar, modellerine göre de farklı isimlerle anılmaktadırlar. Pijama takımı kadın, bazen %100 pamuk içerikli klasik model ve desenlerle karşımıza çıkarken, bazen de tulum pijama olarak tasarlanmış alışılmışın dışında modeller ile karşımıza çıkar. Gece şıklığını sağlayan pijamalar gün içerisinde de ev giyiminde şıklığınızın birer parçası olabilirler. Bayan pijama modelleri için tasarlanan sabahlıklar, kadife pijama takımları gün içerisinde de rahatlığınızı devam ettirecek parçalardır. Modern, klasik bazen de asimetrik çizgiler kullanılarak tasarlanan pijama takımı bayan fiyatları ise kullanılan kumaş farklılıkları nedeniyle değişiklik gösterir. Her mevsim için kumaş farklılığının yanında modellerde de değişiklikler görülür. Yaz ve bahar ayları için özel olarak şortlu pijama takımları, kısa kollu modeller tasarlanmaktadır. Kaprili kadın pijama modellerimizde sitemizde sizleri beklemektedir. Kumaşların kalınlıkları, incelikleriyle de değişiklik gösteren pijamalar, her bütçeye hitap edecek şekilde de fiyatlandırılarak sitemizde satışa sunulmuştur.

LOHUSA PİJAMA TAKIMLARI

Anne olmak isteyen kadınların geçirdikleri hamilelik süreci, hayatlarının en özel ve en güzel dönemlerinden biridir. Dokuz hatta yaklaşık on ay boyunca bedenlerinde yeni bir insanın büyümesine tanıklık eden kadınlar bu dönemde en rahat şekilde giyinmeyi isterler. Lohusa pijama modelleri tam bunun için üretilmiştir. Bedenlerine en rahat, en konforlu gelen ürünlerle giyinmeyi tercih eden kadınların en büyük kurtarıcılarından biri lohusa pijama takımları olmaktadır. Ev giyiminde de hamilelik sürecinin en rahat kıyafetleri olan pijamalar, hamile kadınların rahatlıkları düşünülerek tasarlanmıştır. Lohusa pijama seti olarak karşımıza çıkan bazı modellerde, kadınların gün içerisinde en rahat şekilde kullanabilecekleri sabahlıkları da bulunmaktadır. Sabahlıklar hamile bayan pijama takımları ile beraber satılmasının dışında da tekli olarak sitemizde satışı mevcuttur. Lohusa sabahlıkları kotegorimizden ulaşabilirsiniz. 

 

LİNENYA’DA KADIN PİJAMA MODELLERİ

Kadınların bütün ihtiyaçları karşılamak için özenle hazırladığımız internet sitemizde, neredeyse bütün isteklerinizi bulmanız mümkün. İplikten, iç giyime, ev tekstilinden, bebe giyimine her alanda ürünlerimiz sizler için özel olarak seçilerek sitemizde yerini almıştır. Kadın giyiminden yüzlerce ürün bulabileceğiniz sitemizde, kadın pijama takımları içinde özenle çalıştık. En rahat, en konforlu anları sizlere sunmaları için seçtiğimiz pijama modelleri, her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlandırılarak sizlere sunuldu. En uygun kadın pijama modellerimiz, yapacağınız 100 TL’yi aşan alışverişlerinizde evlerinize ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Ev giyimi ve pijama takımları için yapacağınız alışverişlerinizde, sitemiz sizlere güvenle hizmet vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.