Sıralama seçin
Toplam 227 ürün görüntüleniyor.

İPLİK ÇEŞİTLERİ

Mevsim fark etmeksizin hayatımızın her alanında zaman zaman ip çeşitleri kullanırız. Kullanacağımız farklı alanlara göre ip modelleri bulmak mümkündür. Gerek dantel yapımında, gerek giyebileceğimiz kıyafet yapımında bazen de evimizi süslemek, aksesuar yapmak için iplik çeşitleri kullanırız. Dantel yapmak için dantel ipi, kazak örmek için örgü ipi gibi çeşitli iplikler kullanmaktayız. Ev düzenlemesinde, aksesuar yapımında da ip çeşitleri yardım alabileceğimiz ürünlerdir. Özenle hazırladığımız internet sitemizde, ihtiyacınıza yönelik yün ip çeşitleri bulmanız mümkündür. İp çeşitleri ve fiyatları üretiminde kullanılan ham madde, renk, uzunluk gibi değişkenlerle belirlenmektedir. İp seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. En önemli nokta ip çeşidinin kullanılacağı alandır. Doğru tercihleri yapmak, sizleri her zaman daha mutlu edecektir. Doğru ip modelleri seçiminden sonra, uzunluğu ve zevkinize göre rengi seçmek dikkat etmeniz gereken diğer elementlerdir. Online mağazamız üzerinden yüzlerce iplik modeli ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her renk, her tarz ve her modelde ip sizler için özenle seçilerek satışa sunulmuştur. Her dönem en çok tercih edilen ip markaları olan, Ören Bayan, Alize, Yarnart markalarına Linenya üzerinden ulaşabilirsiniz. 

EN POPÜLER İPLER

İplik seçiminde kullanım amacı ne olursa olsun insanların en çok dikkat ettikleri konu sağlamlığıdır. İpin kullanılacağı alan fark etmeksizin yapılan dikiş, nakış gibi işlemlerini uzun süreli olması kullanıcıların en büyük isteklerinden biridir. İplerde sağlamlık kullanılan ham maddesine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Yorgan ipliği sağlamlığı ile ön plana çıkan ürünlerdendir. Pınar marka yorgan ipliğimiz internet sitemizde sizleri bekliyor. Sağlamlık konusunda yorgan ipleri gibi, overlok iplik çeşitleri de önemlidir. Yapılan overloğun uzun süreli olması için kaliteli ürün seçimi oldukça önemlidir. İplik çeşitlerinden her zaman ve her yerde en çok tercih edilen ipliklerden bir diğeri ise dikiş iplikleri olarak karşımıza çıkar. Kullanılacağı kumaşa göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenliğin temel nedeni her kıyafetin dikiminde kullan farklı ilmekler, farklı dikiş iplik çeşitleri oluşmasına neden olmuştur.  Performans, sağlamlık dışında dikiş iplerinde bir diğer önemli nokta görünümüdür. Dikiş ipi fiyatları değişkenlik gösterir. Dikiş ipi bobin şeklinde internet mağazamızda satışa çıkmıştır.

Günümüzde önemini hala koruyan danteller için üretilen bir iplik çeşidi de dantel ipleri olmuştur. Kullanılacağı alan için özenle tasarlanan ve yapılan dantelleri, farklı renk ve çeşitleri mevcuttur. Altınbaşak ve Yabalı dantel ipi üretiminde en popüler markalardır. Ören Bayan markasının iğne oyları içi özel ürettiği iğne oyası ipliği çeşitleri sitemizde satışa sunulmuştur. İp çeşitlerinden hobi yapımında en çok kullanılan çeşit, makrome iplik modelleridir. Kimi zaman el ile kimi zaman şiş, tığ ile örülen makromeler günümüzde en popüler dekorasyon ürünleridir. Makrome iplik çeşitleri ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Nakış işlemelerinde özel olarak kullanılan nakış iplik çeşitleri bu kategori altında bulabileceğiniz iplerdir. En avantajlı nakış iplik fiyatları internet mağazamızda sizleri beklemektedir.

İplik kategorimizin bir diğer en çok tercih edilen ürünü el örgü ipi çeşitleridir. Yüzlerce model, marka, desen ve renkte ürünü sitemizden bulabilirsiniz. El emeği göz nurun üreteceğiniz ürünleriniz için en kaliteli ipleri sizler için seçtik ve mağazamıza yükledik. Örgü iplerinden popüler olarak, patik, şal ve yelek gibi giyim ürünleri üretilmesinin yanında oyuncak da yapabilirsiniz. Bebekleriniz için amigurumi yapımında kullanacağınız ipler %100 pamuk içerikli ve anti bakteriyel iplik çeşitleri olması önemlidir. Her çeşit hobi, örgü işlerinizde kullanabileceğiniz en uygun, en kaliteli iplik çeşitleri internet sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.